Hostessy Warszawa

Zakładki podstawowe

Agencja hostess Caneli w Warszawie to miejsce, dzięki któremu będą mogli Państwo zatrudnić na wynajem hostessy z Warszawy i okolic do obsługi gości na rozmaitych eventach biznesowych, targach czy innych imprezach, a także do promowania produktów np. w sklepach. Jako doświadczona, działająca już od jedenastu lat agencja hostess w Warszawie możemy zagwarantować, że wynajmowane przez nas dziewczęta to osoby nie tylko ładne, ale także elokwentne, posiadające szerokie zainteresowania, dzięki którym są w stanie przeprowadzić ciekawą rozmowę z klientem na każdy temat związany z działalnością danego przedsiębiorstwa, np. w trakcie targów.

 

Profesjonalna obsługa w niskiej cenie – agencja hostess Caneli

 

Dziewczyny należące do naszej agencji hostess w Warszawie zapewnią Państwu usługi utrzymane na bardzo wysokim poziomie, które bez wątpienia przyczynią się do pozytywnego postrzegania Państwa przedsiębiorstwa przez osoby biorące udział w danym wydarzeniu. Znakomita większość hostess posiada bogate doświadczenie w obsłudze klientów w warszawskich centrach handlowych oraz gości na targach, galach firmowych czy spotkaniach biznesowych, których organizatorami nierzadko bywały duże koncerny, a wśród nich nasi stali klienci. Jest to dowodem na to, że warto postawić na wynajem naszych hostess w Warszawie. Oprócz doskonałej jakości usług możemy zaproponować Państwu również niezwykle korzystne ceny. Polecamy!Wydarzenia, na których obecne były hostessy z naszej agencji
W ostatnim czasie nasze hostessy można było spotkać między innymi na takich wydarzeniach:

 

  • - akcja promująca Gazetę Wyborczą na stacjach metra w Warszawie,
  • - akcja związana z degustacją słodyczy Ferrero w marketach Kaufland,
  • - impreza Diora na warszawskim dworcu,
  • - liczne targi i spotkania biznesowe o charakterze międzynarodowym

 

Powyżej znajduje się film z wydarzenia Diora, podczas którego nasze hostessy miały za zadanie obsługiwać gości. Jeżeli podoba się Państwu zaangażowanie oraz niezwykła komunikatywność naszych hostess, zachęcamy do skorzystania z usług wynajmu, jakie oferuje nasza agencja hostess w Warszawie.

 

Nasze hostessy pracowały w Warszawie na wydarzeniach organizowanych m.in. dla:

 

  • - Media Expert
  • - Kredyt ok
  • - Philips
  • - Targach Expo
  • - różnych konferencjach i bankietach