Najczęściej zadawane pytania

Hostessa czy to zajęcie dla każdej dziewczyny?

Hostessą może zostać każda dziewczyna, kobieta, która jest komunikatywna, inteligentna.

Oczywiście rodzaj promocji, na której ma pracować dana hostessa, wymusza dalsze predyspozycje :

Targi, bankiety, konferencje i Gale wymagają od przyszłej hostessy nie tylko komunikatywności, ale również nienagannej prezencji, a często i znajomości w stopniu komunikatywny Języków obcych.

W prawdzie hostessy z Naszej Agencji hostess znają co najmniej język Angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, ale również większość Naszych hostess zna takie języki jak Niemiecki, Rosyjski, Francuzki, Włoski, a nawet Japoński, dlatego tak często można spotkać hostessy z Caneli w roli tłumaczki na targach, konferencjach czy innych tego typu wydarzeniach.

Cechy fizyczne hostessy

Każda hostessa powinna przede wszystkich mieć piękny uśmiech, ładną zadbaną cerę oraz smukłą sylwetkę to są cechy hostessy powrzeszczenie akceptowane oraz przyjęte. Jednak ten kanon zaczyna odbiegać od przyjętych wzorów. Co raz częściej klienci zwracają się z zapytaniem o hostessy z  bardziej ” zaokrąglonymi” kształtami. Nasza Agencja hostess potrafi sprostać każdemu zleceniu dlatego w Naszych szeregach nie brakuje zarówno hostess o typie urody i sylwetki modowym jak i typowo kobiecych zwyczajnych dziewczynach,

Hostessa a rozmiar L-XL

Co raz częściej do Naszej Agencji hostess zwracają się kliencji z zapotrzebowaniem na hostessy o bardziej „ zaokrąglonych „ kształtach. W swojej bazie posiadamy również hostessy w rozmiarze od L do XXL.

Podczas Naszej jednej Ogólnopolskiej Akcji Nasz stały klient zażyczył sobie, aby każda z hostess pracująca dla Niego za pośrednictwem Naszej Agencji Hostess nasilała rozmiar XL lub XXL

Czy hostessa to zawód?

Oficjalnie w ewidencji zawodów nie jest sklasyfikowany zawód hostessy dlatego oficjalnie nie możemy nazywać pracy hostessy, że wykonuje zawód hostessy.

Czy można mówić o zawodzie hostessy

Co raz częściej używa się stwierdzenia pracuję w zawodzie hostessy. Większość Agencji hostess ma stałe zlecenia i stałe hostessy, które nie tylko dorabiają, ale utrzymują się z tego zawodu

Również Nasza Agencja Hostess posiada w takich miastach jak Warszawa, Poznań, czy Gdańsk stałe hostessy, które realizują stała liczbę godzin pracy w ciągu miesiąca.

Zarobki hostessy

Stawka hostessy wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za godzinę pracy.

Warunki zarobkowe oczywiście uzależnione są od regionu pracy hostessy

Hostessy z warszawy zarabiają średnio od 15-25 zł brutto/h na Akcjach ulotkowania, animacji, degustacji.

Hostessy warszawa na targach, konferencjach- zarabiają od 20-40 zł brutto/h

Hostessy z Katowic  zarabiają od 13-20 zł brutto/h

Hostessy z Gdańska zarabiają od 14 do 25 zł brutto/h

Hostessy z Bydgoszczy zarabiają od 13-20 zł brutto/h

Hostessy z Poznania zarabiają od 14-23 zł brutto/h

Hostessy z Wrocławia zarabiają od 15-25 zł brutto/h

Hostessy ze Szczecina zarabiają od 13-22 zł brutto/h

W jakich miastach najwięcej spotkamy hostess

Hostessy warszawa oraz hostessy Poznań to dwa miasta w których najczęściej można spotkać hostessy na Eventach oraz promocjach sprzedaży .

Hostessy na targach najczęściej spotkacie w Poznaniu oraz Warszawie

Cechy idealnej hostessy

Idealna hostessa jest bardzo komunikatywna, punktualna, sumienna.

Praca na stanowisku hostessy jest bardzo specyficzna i wymagająca dużej samodyscypliny. Idealna hostessa nigdy się nie spóźnia, zawsze jest uśmiechnięta oraz doskonale przygotowana do prezentacji produktu,

Nasza Agencja hostess kładzie bardzo duży nacisk na to, aby każda Nasza hostessa była idealna.

Czy każda dziewczyna może pracować jako hostessa

Zajęcie hostessy niestety jest nie dla każdej dziewczyny, osoba, która jest nieśmiała nie odnajdzie się w roli hostessy.

Rolą profesjonalnej Agencji hostess jest zatrudnianie i polecanie klientom tylko hostess, które mają predyspozycje psychiczne i fizyczne do zawodu hostessy.

Na jakich Akcjach najchętniej pracują hostessy

Hostessy najbardziej lubią pracować na targach oraz konferencjach, jest to głównie spowodowane tym, że na takich Akcjach dużo więcej zarabiają niż na kolportażu ulotek, po za tym liczy się również prestiż, znacznie ciekawiej jest pracować na targach niż ulotkach. Jednak nie każda hostessa, która pracuje przy dystrybucji ulotek może pracować np. na targach jest to spowodowane m.in tym, że hostessy pracujące na konferencji czy targach muszą władać językiem obcym.

Jakie cechy powinna posiadać profesjonalna Agencja hostess

Agencja hostess powinna być przede wszystkim rzetelna oraz profesjonalna, takie cechy jak terminowość są również bardzo ważne.

Kolejną bardzo ważną cechą Agencji hostess jest 100% frekwencja hostess podczas pracy. Do Naszej Agencji hostess zgłasza się co raz więcej firm, których pierwszym pytaniem jest czy zapewniamy całkowitą frekwencje hostess- oczywiście jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy wstanie zagwarantować zawsze pełną obsadę podczas pracy.

Co jeśli hostessa nie pojawi się w pracy

Jako Profesjonalna Agencja hostess dajemy swoim klientą 100% gwarancję, że w przypadku choroby lub innej przyczyny nieobecności hostessy zastąpimy ją inną hostessą.

Strój hostessy

Nasze hostessy pracują w strojach dostarczonych przez klientów, jeśli takowych nie ma to jest to zawsze strój elegancki( mała czarna, czarne eleganckie buty)

Czy hostessy pracują również na zewnątrz

Jeśli klient potrzebuje hostess, które np. będą rozdawać mu ulotki na dworze to wówczas niezależnie od pogody nasza Agencja Hostess wykonuje zlecenie na dworze.

Czy zajęcie hostessy bywa niebezpieczne

Każda hostessa powinna zdawać sobie sprawę, że pracuje z klientem, a ludzie czasem mniewają różne nastroje.

Jak powinna zachować się hostessa, której klient powie coś niemiłego

Nasze hostessy wiedzą, że nawet na niemiłe komentarze klienta muszą reagować uśmiechem i elokwencją.

Jak złożyć zamówienie na hostessy

Kontaktując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail które można znaleźć w dziale kontakt

Co z niestandardowymi zamówieniami na hostessy

Realizujemy zamówienia na hostessy również niestandardowe np. hostessy-Fordanserki, Hostessy- tłumaczkiwięcej

Facebook
Instagram