Hostessy Kraków

 

hostessa kraków blondynka
hostessa kraków
hostessa kraków modelka
hostessa kraków
hostessa kraków
hostessa kraków

 

Zamów pełną ofertę naszych hostess

Oferta agencji hostess Caneli obejmuje możliwość zatrudnienia za naszym pośrednictwem hostessy na terenie Krakowa lub innych polskich miast. Nasza baza modelek zawiera ponad dwa tysiące dziewczyn, które chętnie obsłużą gości podczas organizowanego przez Państwa wydarzenia. Cel Caneli to wybierać na nasze hostessy i modelki takie osoby, które będą w stanie dobrze zrealizować powierzone im przez klientów zdania, dlatego uważnie przyglądamy się nie tylko urodzie, ale także zdolnościom nawiązywania kontaktów przez nasze kandydatki. Duży nacisk kładziemy także na ogólną kulturę osobistą, tak istotną w trakcie rozmowy z gośćmi eventów o charakterze biznesowym i nie tylko.

Caneli – doświadczone hostessy w Krakowie

Jako profesjonalna agencja hostess możemy zapewnić, iż zatrudnione za pośrednictwem Caneli hostessy z Krakowa i okolic, a także innych miast Polski, będą wykonywać swą pracę sumiennie i z zaangażowaniem. Przed podpisaniem umowy z którąkolwiek z modelek dokładnie badamy zdolności interpersonalne naszych kandydatek oraz ich ogólne predyspozycje do podjęcia pracy polegającej na obsłudze różnego rodzaju eventów. Chcemy, by były to osoby zdolne do świadczenia usług na bardzo wysokim, światowym poziomie, dlatego zatrudniamy hostessy otwarte, komunikatywne, lubiące wyzwania oraz potrafiące porozumieć się w językach obcych. Są to więc dziewczęta, które bez problemu mogą zostać zaangażowane do obsługi imprez o charakterze międzynarodowym.

Nasze hostessy pomagały podczas wielu wydarzeń w Krakowie m.in. w kreowaniu pozytywnego wizerunku takich firm jak

  • Merlin.pl,
  • Philips,
  • Kredyt ok,
  • Media Expert,
  • brały również udział w różnego rodzaju konferencjach i bankietach

 

Wynajem hostess na targi – Kraków

Jeśli poszukują Państwo kompetentnych i doświadczonych hostess na wynajem do obsługi targów, konferencji, imprez okolicznościowych i wielu różnego rodzaju eventów na terenie Krakowa, zapraszamy do skorzystania z usług naszej profesjonalnej agencji hostess Caneli. Gwarantujemy wynajem hostess na targi oraz inne przedsięwzięcia branżowe. Naszym atutem są nie tylko doskonale wykwalifikowane hostessy, ale również atrakcyjne warunki i ceny.

skontaktuj się z nami

Facebook
Instagram