Hostessy Warszawa

hostessy warszawa
hostessy warszawa
hostessy warszawa
hostessy warszawa
hostessy warszawa
hostessy warszawa

Zamów pełną ofertę naszych hostess

Agencja hostess Caneli w Warszawie to miejsce, dzięki któremu będą mogli Państwo zatrudnić na wynajem hostessy z Warszawy i okolic do obsługi gości na rozmaitych eventach biznesowych, targach czy innych imprezach, a także do promowania produktów np. w sklepach. Jako doświadczona, działająca już od jedenastu lat agencja hostess w Warszawie możemy zagwarantować, że wynajmowane przez nas dziewczęta to osoby nie tylko ładne, ale także elokwentne, posiadające szerokie zainteresowania, dzięki którym są w stanie przeprowadzić ciekawą rozmowę z klientem na każdy temat związany z działalnością danego przedsiębiorstwa, np. w trakcie targów.

Profesjonalna obsługa w niskiej cenie – agencja hostess Caneli

Dziewczyny należące do naszej agencji hostess w Warszawie zapewnią Państwu usługi utrzymane na bardzo wysokim poziomie, które bez wątpienia przyczynią się do pozytywnego postrzegania Państwa przedsiębiorstwa przez osoby biorące udział w danym wydarzeniu. Znakomita większość hostess posiada bogate doświadczenie w obsłudze klientów w warszawskich centrach handlowych oraz gości na targach, galach firmowych czy spotkaniach biznesowych, których organizatorami nierzadko bywały duże koncerny, a wśród nich nasi stali klienci. Jest to dowodem na to, że warto postawić na wynajem naszych hostess w Warszawie. Oprócz doskonałej jakości usług możemy zaproponować Państwu również niezwykle korzystne ceny. Polecamy!Wydarzenia, na których obecne były hostessy z naszej agencji
W ostatnim czasie nasze hostessy można było spotkać między innymi na takich wydarzeniach:

  • akcja promująca Gazetę Wyborczą na stacjach metra w Warszawie,
  • akcja związana z degustacją słodyczy Ferrero w marketach Kaufland,
  • impreza Diora na warszawskim dworcu,
  • liczne targi i spotkania biznesowe o charakterze międzynarodowym.

Poniżej znajduje się film z wydarzenia Diora, podczas którego nasze hostessy miały za zadanie obsługiwać gości. Jeżeli podoba się Państwu zaangażowanie oraz niezwykła komunikatywność naszych hostess, zachęcamy do skorzystania z usług wynajmu, jakie oferuje nasza agencja hostess w Warszawie.Nasze hostessy pracowały w Warszawie na wydarzeniach organizowanych m.in. dla:

  • Media Expert
  • Kredyt ok
  • Philips
  • Targach Expo
  • różnych konferencjach i bankietach

skontaktuj się z nami

Facebook
Instagram