W latach 2016-2018 z dużym wzrostem na polskim rynku spotkały się usługi agencji hostess i modelek. Coraz szerzej wykorzystywany potencjał tego sektora marketingu sprawił, że firmy i duże przedsiębiorstwa postawiły w stu procentach na marketing bezpośredni motywując swój wybór skutecznością i efektami związanymi z bezpośrednim zapoznaniem klienta z produktami firmy, oraz odmiennym efektem w fizycznym kontakcie z nimi, a nie tak jak w przypadku sprzedaży internetowej, postaci wirtualnej.

Możemy nazwać taki stan rzeczy powrotem do przeszłości, ponieważ właśnie od tej formy marketingu zaczynaliśmy podboje w latach 90, gdy dużymi haustami czerpaliśmy wszystko, co rynek zachodni nam oferował.

Dlaczego lubimy poznawać produkty na żywo?

Otóż tak jak w latach 90-tych stawialiśmy na jakość i trwałość produktów, tak pościg konkurencji za wyższą sprzedażą doprowadził do rozwoju ekonomicznych jednostek produkcyjnych oferujących swoje produkty w niższej cenie(naturalnie o niższej jakości). Niestety ale taki stan rzeczy w połączeniu z licznymi transakcjami internetowymi wywołał na przekroju prawie dwóch dekad coraz większe rozczarowanie.

Nie dziwnym jest fakt, że klient utracił zaufanie do tego typu transakcji i stawia na możliwość zapoznania się z produktem na żywo zanim dokona zamówienia nie rzadko wielotysięcznego nakładu.

Polecamy zatem do zapoznania się z ofertą agencja hostess warszawa i skorzystania z naszych usług.

Facebook
Instagram