Zacznij karierę modelki z Caneli!

Z przyjemnością ogłaszamy, że agencja hostess i modelek Caneli ma dla was fantastyczny konkurs. Do wygrania profesjonalne sesje zdjęciowe z wizażystką o wartości 1500 zł!
Aby wziąć udział należy:

1. Polubić fanpage Caneli na facebooku.

2. Wysłać nam minimum 3 i maksymalnie 5 zdjęć poprzez formularz www.hostessy.caneli.com.pl/zgloszenia-2/3 . Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wysłanie minimum jednej fotografii o wysokiej rozdzielczości oddającej charakter konkursu. Wraz ze zgłoszeniem się do konkursu każda uczestniczka wyraża zgodę na opublikowanie zdjęć na www.hostessy.caneli.com.pl. Agencja hostess i modelek Caneli zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia bez podania przyczyny. Nie będą przyjmowane zdjęcia topless oraz inne, nie spełniające wymogów konkursu.

Zdjęcia mogą mieć dowolną tematykę – np. glamour, elegancka „mała czarna” sukienka, lub jak twoim zdaniem powinna wyglądać wzorowa hostessa. Masz duże pole do popisu!
Nagrodami są sesje fotograficzne odbywające się w miastach: Toruń(4 sesje), Warszawa (1 sesja), Gdańsk (1 sesja), Kraków lub Katowice ( 1 sesja). Sesja zdjęciowa odbędzie się z udziałem wizażystki, Laureatce/Laureatkom zostanie przekazane od 10 do maksymalnie 20 zdjęć wersji elektronicznej po wcześniejszym retuszu.
Każde przyjęte zdjęcie zostanie opublikowane w naszej galerii zdjęć na www.hostessy.caneli.com.pl

Regulamin konkursu dostępny tutaj:
www.hostessy.caneli.com.pl/regulamin-konkursu-zacznij-kariere-modelki-z-caneli/

Czekamy na zgłoszenia!

6259377055_baeb707edf_o