Trudne i ciekawe zlecenia w zawodzie hostessy

Praca w charakterze hostessy wiąże się czasami z niemałymi wyzwaniami. Firmy, które mają potrzebę wzbogacić swoje wydarzenia poprzez wynajem hostess nierzadko mają unikalne pomysły co do sposobu przeprowadzenia promocji. Klasyczne rozdawanie ulotek, informowanie przechodniów o produktach i zapraszanie do sklepów czy salonów bywa niewystarczające w przypadku promowania produktów ekskluzywnych. Dlatego też np. marki produkujące bieliznę jako część swojej promocji podają zimną płytę na ciele zgrabnej i skąpo ubranej hostessy. Jeśli chodzi o kulinarne wyzwania, podczas gali w jednej z większych brytyjskich wytwórni czekolady, półnagie hostessy witały gości siedząc na tronach w czekoladowych koronach, oblane płynną czekoladą.

Motyw nagości w tej karierze jest dość popularny, także hostessy chcące osiągnąć więcej w tej branży, powinny się psychicznie przygotować na to wyzwanie.
Obecne trendy idzie w kierunku kreowania coraz ciekawszych, nowoczesnych stylizacji. Makijaż pełni tu kluczową rolę, ważne jest także odpowiednie dobranie stroju i dodatków.
W naszych czasach promowanie produktu wiąże się przede wszystkim ze zwróceniem uwagi, dlatego też wizerunek hostess bywa bardzo charakterystyczny, wyzywający i ekstrawagancki.

chocolate-model