Mała czarna i inne akcesoria hostessy

Niektóre zawody wymagają odpowiedniego ubioru – w tym także zawód hostessy. Zleceniodawca nie zawsze jest w stanie zapewnić ubioru na akcję promocyjną, szczególnie kiedy korzysta z obstawy hostess tylko okazjonalnie. Dlatego też polecamy naszym dziewczętom otworzenie szafy i przygotowanie czarnej sukienki do stanu gotowości. Tak zwana „mała czarna” jest podstawowym elementem garderoby w tym zawodzie, tak samo jak czarne szpilki. Ponad to mogą się przydać koszule – biała i czarna. Niekiedy spodnie sprawdzają się lepiej podczas promocji, dlatego też warto mieć elegancką parę przygotowaną na taką okazję. Jeśli hostessa musi spędzić więcej godzin na nogach, sprawdzają się czarne klasyczne baleriny oraz mała dyskretna torebka, oczywiście w czarnym kolorze. Do tego często dochodzi dodatek w postaci szarfy z nazwą firmy lub hasłem promocyjnym.
Czarny i biały kolor zawsze się sprawdza podczas promocji, kojarzy się z elegancją i pasuje do niemal każdej sytuacji. Często zdarzają się także kolory przyciągające uwagę – czerwony, intensywny żółty lub różowy. Nasze hostessy prezentują się doskonale w każdym stylu, niezależnie od koloru czy charakteryzacji 🙂

Przypominamy także o naszym świątecznym konkursie, gdzie można wygrać wspaniałe nagrody. Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.